ALYA İNŞAAT PROJE VE MÜHENDİSLİK

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
226 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ORHAN HACISALİHOĞLU
  • ADRES: Serdar Mahallesi Yavuz Caddesi No:6 D:3 Başiskele Kocaeli
  • TELEFON: 0 (545) 835 0763
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:30
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde, saygın, güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle tercih edilen isimlerden biri olmak ve bu ilkeler doğrultusunda nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci içinde, tüm projelerimizi kaliteli, sorunsuz ve zamanında tamamlayarak, en mükemmel sonuca ulaştırmak.
Çağımızda hızla artan teknolojik gelişmeleri ve müşteri ihtiyaçlarını saptayıp bilgiye ve deneyime dayalı çözüm önerileri sunarak ihtiyaçları en kısa zamanda ve doğru bir şekilde karşılamaktır.
Bir projenin başarısındaki en vazgeçilmez unsurun insan faktörü olduğu bilinciyle, insanların yaşam kalitesine değer katmayı ilke edinerek inşaat dünyasındaki her türlü teknolojik gelişme ve yeniliği üretiminin tüm alanlarına yansıtarak doğaya zarar vermeden şekillendirip, insanlığın hizmetine sunmaktır.

Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiğimiz sektörün ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir şirket olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

Şirketimizin temel faaliyet alanı olan inşaat-taahhüt ve proje sektöründeki özellikli konumunu korumak ve güçlendirmektir. Bu sektördeki kazanım, deneyim ve birikimlerimizi, ulusal ve uluslararası diğer sektörlere de yatırımcı kimliğimizle yansıtmaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
WhatsApp chat