TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
269 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Aycup
  • ADRES: Çamlıbahçe Cad. Çamlıbahçe Mah. No : 81/1A Ortaçeşme / Beykoz / 34825 İSTANBUL Tel: +90 216 424 1069 info@aycup.com.tr
  • TELEFON: 0 (216) 424 1069
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Aycup ® markası adı altında 2012 yılında İstanbul Beykoz’da kurulan şirketimiz, kurumsal firmaların ofislerde ihtiyacı olan kullan at ürünlerini, ekonomik fiyatlarımızla son kullanıcıya güvenle teslim ediyoruz. Tek kullanımlık ürün grubumuz, başta karton bardak olmak üzere, kağıt bardak yan ürünleri, tahta karıştırıcı ile ofis sarf malzemelerin satışını yapmaktayız. ”Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” öncelik verdiğimiz prensibimizdir.✔
Karton Bardak Satışı ve Destek Satışını yaptığımız dünya standartlarında üretilen karton bardakları ve yan ürünlerini siz değerli tüketicilerimizin zevkine sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında teslim etmekten ve makul fiyata iyi hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Hızlı şekilde tedarik edilip kullanılmaya her zaman hazırdır.

Aycup satış ekibi olarak kurumsal firmanızın ihtiyaçlarını satış ve satış sonrası takip etmekteyiz. Çoğu yerli üretim olan karton bardakları profesyonel personelimiz sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Karton bardaklar, kullan at sınıfında en çok satan çok yönlü ekonomik ürünlerdir. Karton bardaklar günlük kullanıma uygun ve içecekleriniz için tasarlanmış pratik çözümdür.

Düz beyaz(baskısız) olarak ve renkli (baskılı) alternatifleri sunan firmamız Aycup ® markalı ürünlerimiz ile çekici tasarımlar sunmaktayız. Karton bardaklar yer tasarrufu sağlayan yapısı ile depolama alanlarını fazla işgal etmez.

Üstün dayanıklığa sahip olan ürünlerimiz içeceklerinizin yoğunlaşmasını engelleyen dirençli yapısı ile ısı yalıtımı sağlar. 1 sınıf polietilenle içinde bulunan likidi korur.

Karton bardaklarımız sızıntıyı ve likit çıkışı engellemek ve güvenlik aşısından sağlam olması için 1 sınıf polietilenli iç yapıya sahiptir. Karton bardaklar (Selüloz) kağıttan yapılmış ve sıvının kağıdı ıslatmamasını önlemek için mum veya plastikten kaplanmış tek kullanımlık kaplardır.

Kağıt bardaklar hijyenik olup uzun süre sıcak ve soğuk sıvı depolayan gıda sınıfına giren kağıtlardan imal edilir. Bilinçlenme sayesinde, hızla gelişen yaşam tarzları ile kağıt bardaklara olan talep her geçen gün artmaktadır.

Uzman kadromuz ile tüm ürünlerimizde satış öncesi ve satış sonrası verdiğimiz destekle, ürün garantimiz bulunmaktadır. Oluşturduğumuz güven ve geniş ürün yelpazesi ile doğru malzemeyi kullanarak, siz değerli tüketicilerimize hizmet vermekteyiz. “Müşterilerimizin beklentilerini karşılamayı amaç edinmek ilkemizdir.”

Aycup ®

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
WhatsApp chat