Gizlilik Politikası

Sistem üzerinden işlem yapmak istediğiniz her durumda Turkiye Firmaekle üyelik işlemleri ile alacağınız kullanıcı bilgileri sayesinde sisteme erişim sağlayabilirsiniz. Sisteme üye olurken vereceğiniz kişisel bilgileriniz site gizlilik politikası sayesinde üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. Herhangi bir problem yaşamadan yapacağınız işlemler sayesinde kısa süre içerisinde sisteme üye olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Sistemde belirlenmiş olan bilgiler herhangi bir şirket veya üçüncü şahıslar ile paylaşılmadığından herhangi bir problem oluşmadan bilgilerinizi sisteme girebilirsiniz.

İşbu gizlilik politikası kapsamında gerekli olması durumunda belirlenen koşullar üzerinden işlem yapılmaktadır. Site üzerinden kişi veya firmaların yapmış oldukları işlemler özel ve gizli tutulmaktadır. Bu sayede yapılacak olan işlemler sırasında verilecek olan bilgilerin yanı sıra yapılmış olan işlemlerde herhangi bir problem oluşmadan sistem kullanılabilir. Sisteme yapılacak olan saldırılar durumunda özellikle gizli bilgilerin zarar görmesi halinde sistem belirlemiş olduğu koşullar çerçevesinde bu durumdan sorumlu tutulmamaktadır.

Turkiye Firmaekle Gizlilik

Site üzerinden işlem yapmak isteyen kullanıcılar vermiş oldukları bilgilerin üçüncü kişilerle veya farklı şirketler ile paylaşılmaması sayesinde herhangi bir problem yaşamadan üyelik işlemlerini yapabilir ve sistem üzerinden istedikleri bilgilere ulaşabilirler. Özellikle Turkiye Firmaekle olarak verilen hizmetler sırasında oluşabilecek her türlü duruma karşı gizlediğiniz korunarak bu şekilde daha güvenli kullanım imkanı elde etmeniz sağlanmaktadır. İşbu gizlilik politikasına göre benimsenmiş olan koşullara göre hizmet verilmektedir.

WhatsApp chat