HABER DETAYI

25 Mayıs 2018 21:45

Ceynak Lojistik

Ceynak Lojistik

Ceynak Lojistik

Lojistik kategorisinde güncel ve etkili çözümleri bir araya getiren firmamız, limandan gelen bütün ürünleri, taşıma, paketleme ve lojistik kategorisinde değerlendirmektedir. Ayrıca taşıma ve dağıtım işlemlerini aynı özveri ile gerçekleştiren Ceynak İstanbul firmamız, gümrüklü/ gümrüksüz depolama kategorisinde de güncel çözümler sunmaktadır. Bunun yanında araç yükleme ve boşaltma, stok kontrolü, ilaçlama ve paketleme işlemlerini de profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.
Liman hizmetleri kategorisinde, paketleme, yükleme, vinç hizmetleri, ekskavatör, loader, forklift, elleçleme, yükleme/boşaltma, puantörlük ve gözetim gibi çözümler üretmekteyiz.
Kent temizliği kategorisinde, araçlarla ve elle süpürme işlemleriyle, profesyonel kent temizliği hizmeti de veriyoruz. Akaryakıt satış istasyonumuzla, bu kategoride araçların yakıt ihtiyacını karşılıyoruz. Konusunda tecrübeli elemanlarla çalışan Ceynak lojistik, hizmet kategorisinde, yeni çözümlerle ve yeni araçlarla çözüm üretmeye devam etmektedir.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
WhatsApp chat