HABER DETAYI

8 Kasım 2018 20:10

Çizilmeyen İphone X Kılıfı

Çizilmeyen İphone X Kılıfı

Çizilmeyen İphone X Kılıfı

Çizilmeyen İphone Kılıfı

”Apple” adlı cep telefonu markası, son dönemde ürettiği model için özel olarak bir kılıf tasarlamıştır. Popülaritesini hâlâ koruyan kılıflardan bahsedilmeden önce genel durumdan bahsedilmiştir. Piyasaya sürülen onca akıllı telefon modelinden sonra bu telefonları koruyacak kılıfların üretimi de bir hayli artmış durumdadır. Kimi akıllı şarj özelliğine kimi ise kırılmaz, parçalanmaz, çizilmez özelliği sahip olan bu kılıfların şekil, desen, ebat, renk vs. bakımdan da çeşitli özellikleri mevcuttur.

Tüm bu gelişmeler yaşanırken çizilmeyen iPhone X kılıfı üretildi.

Çiziklerini Kendi Onarabiliyor

Innerexile Odyssey adlı kılıf, kendi kendini tamir edebilme özelliğine sahiptir. Apple marka telefona sahip olanların başlıca problemlerinden biri de telefonun çizilmesi veya tahrip olması. Ancak bu gibi olumsuzlukların önüne geçmek ise bu telefon kılıfıyla artık mümkün olabilmektedir. Bu telefon kılıfı, şeffaf göründüğü halde birçok işe yarar sağlamaktadır. Şeffaf olan kılıfların yapısının çok kolay bozulduğu bilinse de üretilen bu kılıf tam tersine çiziklerini kendi tamir edebilme özelliğine sahiptir. Apple’nin internet sitesinde yer verilen videoda detaylı şekilde incelenen ürün için birçok farklı renk seçeneği de mevcuttur.

Genel Açıklamalar

– Pürüzsüz ve narin tutuş hissi vermesi
– İpeksi dış kısım, yumuşak dokunuşlu kaplama özelliği
– Ana malzemesi narin ve ince mat bir plastik özelliğe sahip olması
– Ses düğmelerine, ana düğmeye ve telefonun kavisli kenarlarına tam oturma sağlaması
– İç kısımdaki yumuşak mikro fiber kaplama özelliği

Herkesin Merak Ettiği Ürünün Fiyatı Nedir?

Tüm bunların dışında telefon kablosuz şarj olurken bile kılıfıyla kullanılabilmekte ve çok kalın olmadığından cebe kolayca sığabilmekte. Markanın internet sitesindeki açıklamalarda 129.00 ile 449.00 Türk Lirası arasında fiyat seçenekleri mevcut. Bu durum da kullanıcılar için tercih edilebilir şekilde görünmektedir.

Şu an için sadece bu model için tasarlanan ve çizilmez kılıf olarak bilinen ve piyasaya sürülen bu ürünün daha sonra diğer modeller için de üretilip üretilmeyeceği merak konusu olarak yerini korumaktadır.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
WhatsApp chat