Reklam Koşulları

Firma veya ürün tanıtımı için Turkiyefirmaekle üzerinden reklam vermek isteyenler bu durumda sistemin belirlemiş olduğu reklam koşulları çerçevesinde yapacakları işlemler ile online ortamda istedikleri her an reklam verebilirler. Sitede belirlenmiş olan reklam alanları içerisinde yayınlanacak olan reklam sayesinde özellikle daha fazla kişiye kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Sistem üzerinden işlem yapmak isteyenler belirlenmiş olan reklam koşulları çerçevesinde yapacakları çalışmalar sayesinde firma tanıtımını site üzerinden yapabilirler.

Sistemde belirlenmiş olan bölümlerde yer alacak reklamlar için belirlenmiş olan koşullara göre yapılan işlemler sayesinde istediğiniz her an sisteme reklam eklemek için işlem yapabilirsiniz. Site üzerinden reklam yayınlamak isteyenler bu durumda yapacakları işlemler sırasında özellikle koşullara uygun şekilde yapmış oldukları yükleme sayesinde istedikleri süre boyunca sistemden yayınlanacak olan reklamları yükleyebilirler. Daha fazla bilgi almak isteyenler için işbu gizlilik politikasına göre belirlenmiş olan koşullar çerçevesinde reklamlar site üzerinden belirlenen süre için yayınlanmaktadır.

Reklam Yayınlamak İçin Koşullar

Site üzerinden reklam yayınlamak istediğinizde belirlemiş olduğumuz koşullar sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan sitede reklamınızın yer almasını sağlayabilirsiniz. Samsun da hizmet veren firmalara kolayca ulaşmanızı sağlayan Turkiyefirmaekle sistemi sayesinde istediğiniz sektörde yer alan firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda farklı firmaların hazırlamış olduğu reklamlar sayesinde bu konuda hizmetlerin yanı sıra firmaların tanıtımlarına ve ürün seçeneklerine de ulaşabilirsiniz.