TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
289 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Selçuk Burcu
  • ADRES: Cevizlidere Mah. 1248 Sk. No: 7 Balgat
  • TELEFON: 0 (312) 666 7572
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

SB Mühendislik,Türkiye çapında hizmet veren mühendislik,enerji ve inşaat firmasıdır.Faaliyetlerine altyapı ve üstyapı (baraj,hidroelektrik santrali projeleri) projelerinde devam eden firmamız 2015 yılından itibaren temiz enerji, enerji verimliliği, sürdürülebilir çevre uygulamalarına yönelmiş olup, küreselleşme ile birlikte ihtiyacı hissedilen temiz çevre yolunda büyük adımlar atmıştır.

Temelinde doğal kaynaklarla sürdürülebilir bir gelecek hayatını esas alan SB Mühendislik firmasının amacı yenilenebilir enerji kaynakları, enerji tasarruf yöntemleri ile birlikte ihtiyacı hissedilen temiz bir gelecek inşa etmektir.

Bu amaçla 2017 yılında T.C Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’na bağlı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü (YEGM) tarafından verilen yetki belgesi ve ödünsüz kalite anlayışla dünyadaki sektörel yenilik ve gelişmeleri takip etmek, ülkemizde bu yenilik ve gelişmelerin eş zamanlı kullanılmasını sağlayarak insanlara rahat ve temiz çevre yaşamı sunan projeleri geliştirmeye devam etmektedir.

Bu anlamda ülkemizde yeşil bina tasarımı ve inşaat ile sektörün gelişmesine katkıda bulunmak hedeflerimizin içerisinde önceliğimizdir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
WhatsApp chat